O autorze

at-workPiotr Tarnowski (DrFugazi)

Inżynier Informatyki, absolwent Politechniki Łódzkiej na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej.
Karierę w IT rozpoczął od działalności usługowej, dostarczając wsparcia dla firm przy obsłudze programów F-K pisanych w Clipperze i C++. Następnie przez blisko 10 lat zajął się administracją infrastrukturą IT opartą na systemach SUN Solaris (2.6, 9, 10) na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jeden z głównych projektantów i wdrożeniowców Usługi Katalogowej (LDAP) oraz nowoczesnego systemu poczty elektronicznej UŚ. Entuzjastyczne podejście oraz ponad 10 letnie doświadczenie z systemami Oracle Solaris poskutkowało objęciem stanowiska Senior Unix Administrator / Konsultant IT w Capgemini Polska, gdzie wraz z zespołem specjalistów administruje infrastrukturą klienta opartą na Oracle Solaris 10 i 11 oraz Solaris Cluster i wirtualizacją opartą o Solaris Zones i VMWare.
Zwycięzca Bench Games 2013 w kategorii Apache 2.0 Administration oraz zdobywca drugiego miejsca w kategorii Unix Administration (Solaris 10).
apache20administrationunixadministrationsolaris10linuxadministrator

 

 

W wolnym czasie jeździ na motocyklu, prowadzi blog, lubi motoryzację, rock progresywny, dobre kino, książki i gry.

Profil LinkedIn
Brainbench Transcript ID#: 6707414
Twitter @DrFugazi
Mail kontaktowy: d…@drfugazi.pl